Проведе се спортен празник

На 21.05.2026г., в ОбУ“Пенчо Славейков“ се проведе пролетния спортен празник,планиран в календара на училището. От най-малките – от 1 клас дох10 клас, учениците се състезаваха в щафетни игри, бягане, народно топка, за прогимназия и гимназия се проведоха футболни, волейболни, баскетболни мачове. В училищния двор спортния дух беше превзел иглищата, а за децата – площадките. Всеки ученик се включи в състезанията и целта на спортния празник беше постигната. Да се работи за здравето и радостта на нашите възпитаници е приоритет за училищния екип. Учителите по ФВС, заедно с класните ръководители и учителите в ЦДО, както и медиаторите помогнаха целия този прекрасен ден на спорта да се случи.