На изключително стилна церемония, с богата музикална програма, кметът Емил Русинов награди учители и заслужили деятели на просветата по случай 24 май. Събитието се състоя в Епископската базилика сред вековните мозайки и древни артефакти, с които Пловдив се гордее. От ОбУ“Пенчо Славейков“ грамоти за принос в образованието получиха старши учители г-жа Иванка Рангелова и г-н Найчев. Тя е дългогодишен учител по практика в специалност „Шивачество“, а той има 41 годишен стаж в училището като учител в ЦДО. Грамотата за директора Екатерина Делинова получи инж.Христина Димитрова.
За всички учители бяха казани прекрасни думи и кметът и екипа му показаха, че оценяват високо работата на колегите, които работят в р-н Източен, също така и в кв.Столипиново.
След официалното връчване се състоя скромен коктейл, на който всички наградени имаха възможност да се поздравят.
Училищното ръководство поздравява учителите Иванка Рангелова и Георги Найчев за техния неуморен труд, всеотдайност и любовта им към учениците и професията, и им благодари за значителния принос в развитието на общността на ОбУ“Пенчо Славейков“.
