В ОбУ“Пенчо Славейков“ се проведе празник с учениците от начален етап

На 1 юни – Ден на детето в ОбУ“Пенчо Славейков“ се проведе истински празник с учениците от начален етап. Те рисуваха на платна върху стативи, танцуваха, оцветяваха, рисуваха и на асфалта в двора. И всичко това с помощта или подкрепата на родителите си. На първи клас бяха раздадени свидетелствата за завършен клас. Директорът г-жа Делинова и заместник директорът Ралица Колева разговаряха с майките и няколко бащи колко добре би било децата им да предпочетат нашето училище и следващата учебна година, като изтъкнаха напредъка на децата им в учебния процес и извънкласните дейности. Обясниха им какви професии предлага учебното заведение за развитието на техните по-големи синове и дъщери. Родителите попълниха и анкети по проект „Десегрегация“, за да се измерят междинните нива на успеха по проекта.
Накрая всички заедно се веселиха и танцуваха. Получи се един вдъхновяващ Ден на детето в двора на училището, под сянката на дърветата в озелененото пространство.