На 1 юни, гости от СУ“Христо Смирненски“ с.Кочан, Благоевградско, бяха в нашето училище ученици и учители. Отборите по волейбол във.възрастова група 8-10.клас, си дадоха приятелска среща. Момчетата от с.Кочан биха нашия отбор с 3:1. Колегите се срещнаха с нашите учители, за да споделят опит в приобщаването на учениците, в спорта и други важни добри практики в образователния процес. В лицето на новите приятели на ОбУ“Пенчо Славейков“ намерихме съмишленици и партньори, особено по темата за спорта, така че и ученици и учители обещаха да гостуваме в с.Кочан на училищната общност на СУ“Христо Смирненски“.
Г-жа Делинова връчи грамота и волейболна топка на гостуващия отбор, а на учителите – благодарствено писмо.
